piksel
kategorie
Home O firmie Konfigurator Zamów próbki Pomiar Montaż Regulamin Blog Kontakt

Blog

plisy

Czy warto wybrać plisy podgumowane?

Maj 24, 2024

Plisy podgumowane charakteryzują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także funkcjonalnością. Przekonaj się, jakie korzyści niesie za sobą wybór plis podgumowanych!

Czytaj dalej
żaluzje

Charakterystyka żaluzji harmonijkowych

Maj 21, 2024

Żaluzje harmonijkowe są wykonane z materiału o specjalnej strukturze, która umożliwia złożenie ich w sposób przypominający harmonijkę. Dzięki temu, gdy są złożone zajmują niewiele miejsca, a gdy są rozłożone, tworzą efektowną osłonę okienną. Mechanizm składania żaluzji opiera się na prowadnicach zamocowanych na górze i dole okna oraz systemie sznurków, który umożliwia łatwe sterowanie wysokością osłony.

Czytaj dalej
kobieta podciąga plisowaną roletę

Gdzie sprawdzają się rolety harmonijkowe?

Maj 16, 2024

Rolety harmonijkowe to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność wśród właścicieli domów i mieszkań. Wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także funkcjonalnością i łatwością montażu.

Czytaj dalej
roleta plisowana na drewnianym oknie

Co to znaczy, że rolety są plisowane?

Maj 6, 2024

Rolety plisowane to coraz bardziej popularny wybór wśród osób poszukujących praktycznych i estetycznych rozwiązań do swojego domu czy mieszkania. Jest to rodzaj osłon okiennych, które wykonane są z materiału o specjalnej strukturze. Ich nazwa pochodzi od charakterystycznych "plisek", czyli zagięć materiału, które tworzą harmonijkową konstrukcję.

Czytaj dalej