piksel
kategorie
Home O firmie Konfigurator Zamów próbki Pomiar Montaż Regulamin Blog Kontakt

Okno dachowe z roletą to estetyka i elegancja

Dachy ze świetlikami nie są już niczym specjalnym. Przestrzenie na poddaszu są wykorzystywane bardziej jako pokoje, niż jako strychy. Jednak konwencjonalne żaluzje, rolety czy moskitiery nie nadają się do takich okien, ponieważ nie są w stanie sąsiadować z szybą, przez co nie spełniają swojego zadania, albo nie pozwalają na otwarcie lub uchylenie okna.


Największa zaleta rolet i plis dachowych to skuteczna ochrona przed słońcem. Rolety i plisy do okien dachowych Okpol idealnie dopasują się do Twojego okna dachowego. Rolety i plisy dachowe do świetlików wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej, którą można dobrze zestawić z barwami we wnętrzu. Latem chronią przed upałami, zimą stanowią doskonałą izolację tych pomieszczeń, powodując jednocześnie oszczędności grzewcze. Całkowite zaciemnienie zapewnia zastosowany w roletach, właściwy materiał posiadający atest, oraz odpowiednie prowadnice z wysokogatunkowego aluminium. 


Na dole Rolety posiadają zamontowaną szczotkę, która ogranicza dopływ światła, ale jednocześnie pozwala na dobrą cyrkulację powietrza. Od szyby roletę izoluje osłona, pełniąc jednocześnie ochronę dla materiału przed wyblaknięciem oraz nagrzewaniem się.  Mechanizm pozwala na płynne zatrzymanie na wybranej wysokości.


Roleta dachowa plisowana to z kolei rozwiązanie, które tworzy we wnętrzu klimat, gdyż światło załamuje się i rozprasza. Tu także posiadamy dużą gamę kolorystyczną tkanin, która odnajdzie się doskonale we wnętrzu nowoczesnym i klasycznym, a także w pokojach młodzieżowych. Zastosowanie poliestru do wykonania rolet sprawia, że posiadają niezaprzeczalną zaletę nie zagniatania się w trakcie użytkowania. Prowadnice w plisach do okien firmy Okpol, można montować w oknach drewnianych a także z PVC. Płynnie działające prowadnice, ograniczają wszelkie prześwity światła, doskonale przylegają do szyby i umożliwiają zatrzymanie w dowolnej wybranej pozycji.


Rolety i plisy do okien dachowych Okpol są starannie wykonane, łatwe i szybkie w montażu, bezpieczne dla dzieci i stanowią świetny akcent dekoracyjny i estetyczny wybranego wnętrza.