piksel
kategorie
Home O firmie Konfigurator Zamów próbki Pomiar Montaż Regulamin Blog Kontakt

Zamontuj sobie plisy okienne jak profesjonalista

Na pewno się zgodzisz, że plisy to najlepszy wybór na bezinwazyjny montaż zasłony okiennej. Plisy okienne co rok zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Nic dziwnego, ponieważ plisy okienne to łatwa, tania i szybka możliwość na pozbycie się nadmiaru światła wpadającego do wnętrz. Niewątpliwie, zapewnienie sobie prywatności przed wścibskim okiem, jest kolejną zaletą osłon w typie plis okiennych. To bardzo skuteczny sposób na niedrogą odmianę wnętrza tym bardziej, że rolety plisowane prezentują się w oknach bardzo efektownie.


Jeśli właśnie urządzasz mieszkanie, albo chcesz zmienić jego wystrój, lub jesteś w trakcie remontu, warto pomyśleć o bezinwazyjnych plisach okiennych. W trakcie mocowania plis bezinwazyjnych, nie uszkodzisz ramy okiennej o czym warto pamiętać przy wyborcze zasłony na okno. Plisy zamontujesz bez nawiercania, przykręcania i niszczenia framugi okiennej. Nie potrzebujesz gwoździ, taśm czy śrub. Jeśli niepewnie czujesz się w roli majsterkowicza, z pewnością docenisz ten sposób montażu. Zawsze możesz je zdjąć i wymienić na inny model klienci bardzo często pozwalają sobie no takie zabiegi. 


Plisę bezinwazyjną założysz na każdy typ okna dzięki regulowanemu uchwytowi. Dzięki rolecie plisowanej Twój parapet stanie się szerszy i zyskasz miejsce na kwiaty, lub dekoracje. Plisy okienne bezinwazyjne możesz zamontować w dwojaki sposób:


  • Za pomocą bezpośredniego umocowania elementów plisy na szybie okiennej, z użyciem samoprzylepnej taśmy.

  • Żaluzję można zawiesić także przy zastosowaniu uchwytu, na który należy nałożyć zatrzask, który z kolei przylega pod kątem 90 stopni do szyby.

Na okiennej ramie należy zamontować cztery bezinwazyjne zatrzaski. Ostatnia rzecz jaką musisz wykonać podczas samodzielnego montażu, to ukrycie z pomocą maskujących zaślepek wspomnianych zatrzasków. Trzeba dodać, że montaż rolet plisowanych, możliwy jest również na oknach z wywietrznikiem. 


Taki bezinwazyjny montaż plisowanych żaluzji jest rozwiązaniem pożądanym i poszukiwanym, dzięki któremu Twoje okna pozostaną nienaruszone i nie uszkodzone, a wystrój wnętrza zyska nowe oblicze.