piksel
kategorie
Home O firmie Konfigurator Zamów próbki Pomiar Montaż Regulamin Blog Kontakt

Rolety i plisy do okien fakro

Okna dachowe Fakro cieszą się ogromną popularnością inwestorów prywatnych oraz firm deweloperskich, realizujących budowę odpowiednio, domów jedno i wielorodzinnych. wysokiej jakości okna Fakro, które zyskały szacunek wielu użytkowników na terenie całego kraju wykazują się ogromna solidnością oraz dokładnością wykonania. Dzięki temu niezawodnie sprawdzają się przez wiele lat użytkowania. Dobierz do nich dedykowane rolety do okien dachowych Fakro i przekonaj się, co oznacza idealne dopasowanie produktu.

Plisy do okien dachowych Fakro

Zaletą plis okiennych jest możliwość dowolnego sterowania wysokością położenia tkaniny na całej wysokości okna, zarówno w górze, jak i w dole szyby. Jeżeli zależy Ci, aby światło słoneczne wpadało do pomieszczenia dolną częścią okna, wystarczy zatrzymać plisę podobnie jak zwykłą roletę. Cenisz prywatność? Plisy okienne do Fakro możesz ułożyć, pozostawiając prześwit z góry. Efektowne plisy okienne doskonale prezentują sie w oknach dachowych nowocześnie urządzonych wnętrz. W ofercie dostępne są plisy na okno dachowe Fakro w zróżnicowanych rozmiarach, odpowiadających fabrycznym modelom Fakro. Posiadamy wiele odcieni do wyboru. 

Wysokiej klasy rolety do okien dachowych

O wysokiej jakości rolet dachowych Fakro świadczą niezawodne elementy, pozwalające zamocować produkt oraz tkaniny, odporne na blaknięcie oraz uszkodzenia. Wysoka jakość widoczna w każdym detalu pozwala cieszyć się szybkim montażem za pomocą jednego z trzech, możliwych sposobów. Rolety do okien dachowych można zamontować w sposób bezinwazyjny. Gustowne produkty cechuje nowoczesna stylistyka, dzięki której wyglądają one doskonale w każdym pomieszczeniu. Plisy oraz rolety dachowe do Fakro odpowiednie są do każdego pomieszczenia, nawet narażonej na duże zawilgocenie łazienki. Wybierz model, odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Podgumowane osłony okien dachowych zapewnią ochronę przed nadmiarem promieni słonecznych latem, cienkie tkaniny zapewnią swobodny dopływ światła dziennego we wnętrzach, w których okno dachowe jest jedynym otworem okiennym.