piksel
kategorie
Home O firmie Konfigurator Zamów próbki Pomiar Montaż Regulamin Blog Kontakt

Rolety plisy do okien dachowych Velux

Firma Velux na rynku działa już od ponad 60 lat, a zgromadzone przez ten czas doświadczenie przekłada się na zadowolenie klientów. Ta Polska firma dostarcza produkty najwyższej jakości, w każdym stylu, dzięki czemu wśród licznej gamy modeli, każdy znajdzie ten idealny dla siebie. Szeroki wybór nie tylko kolorów i rozmiarów, ale także zastosowań i funkcji pozwoli dopasować odpowiednie rozwiązania do wszystkich wnętrz - zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Sztab specjalistów chętnie służy swoją pomocą (velux infolinia), zarówno doradzając, jak i rozwiewając ewentualne wątpliwości. 

Rolety do okien dachowych Velux

Rolety do okien dachowych Velux to idealne rozwiązanie dla wszystkich typów przestrzeni. Szeroka gama kolorów i wzorów pozwoli na dobranie modelu do każdego wnętrza - od tych stonowanych, po żywsze, charakterystyczne dla pokoi dziecięcych. Rolety marki Velux dysponują wieloma funkcjami, zależnymi od indywidualnych potrzeb klienta. W sypialniach idealnie sprawdzą się rozwiązania zaciemniające, dzięki którym niezależnie od pogody, możliwe będzie dłuższe cieszenie się nieprzerwanym snem. Dodatkowo roleta stanowić może ciekawe uzupełnienie wnętrza, pełniąc nie tylko rolę użytkową, ale też dekoracyjną. Niezależnie od wybranego modelu, rolety do okien dachowych Velux charakteryzują się prostą, intuicyjną instalacją, z którą każdy sobie poradzi. 

Plisy do okien dachowych Velux

Plisy do okien dachowych Velux to połączenie klasycznej rolety z ciekawą i niebanalną formą. W zależności od wystroju, mogą pełnić funkcję dyskretnego elementu użytkowego, ale też dekoracji nadającej wnętrzu klimatu. W katalogu marki Velux nie brakuje modnych kolorów, które pozwolą na idealne dopasowanie zarówno do przestrzeni domowych, jak i biurowych. Wśród wachlarza właściwości, plisy do okien dachowych Velux mogą np. spełniać funkcję ochrony przed zimnem, szczególnie pożądaną w okresie jesienno-zimowym. Oryginalny kształt to nie tylko ozdoba, ale też możliwość elastycznego pozycjonowania, zgodnego z własnymi preferencjami.