piksel
kategorie
Home O firmie Konfigurator Zamów próbki Pomiar Montaż Regulamin Blog Kontakt

Tanie rolety dachowe

Pokój na poddaszu może być miejscem wyjątkowym. Świetnie sprawdza się jako sypialnia czy pomieszczenie dla gości. Aby móc się w nim pełni cieszyć, warto zainstalować odpowiednie rolety. Poddasze, szczególnie latem, może się mocno nagrzewać, a tanie rolety dachowe nie tylko zapobiegną zbyt wysokiej temperaturze, ale i pozwolą dowolnie dozować ilość wpadającego światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bez problemu spędzać całe dnie w takim pokoju i cieszyć się wyjątkową atmosferą!

Tanie rolety online - wysoka jakość w parze z niską ceną!

Okna na poddaszu często charakteryzują się mocnymi skosami i nietypowymi rozmiarami, co wcale nie oznacza, że dobranie odpowiednich rolet musi być drogie! W sklepie Plisy Online wysoka jakość idzie w parze w niską ceną. Dobrze dopasowane rolety dachowe potrafią odmienić całe otoczenie. Choć świetnie sprawdzają się w roli użytkowej, to nie można zapominać o ich walorach dekoracyjnych. Szeroki wybór tkanin i kolorów pozwala na wyjątkową aranżację każdego poddasza. Swój model można dowolnie konfigurować, dostosować jego zaciemnienie, wzór, profil czy montaż. Co więcej, aby ułatwić klientom zakup, dostępne są różne przedziały cenowe, dzięki czemu można dostosować wybór do każdego budżetu. Z tanimi roletami dachowymi można odmienić wygląd każdego pokoju i odświeżyć swoje otoczenie! 

Rolety dachowe Warszawa - praktyczne rozwiązanie w Twoim mieście!

Produktów najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Fachowe doradztwo i profesjonalny montaż można bez problemu zamówić w sklepie Plisy Online w Warszawie, jak i na terenie całego kraju. Tanie rolety dachowe to świetne rozwiązanie na każde poddasze! Z ich pomocą można bez problemu dopasować ilość światła w pokoju. Pozwala na to różny stopień przeźroczystości, który dzieli się na dwie główne kategorie. Roleta dachowa może być przyciemniająca lub zaciemniająca. Przyciemniająca tylko delikatnie ogranicza ilość światła, które przedostaje się do pokoju i pozwala obniżyć temperaturę w gorące dni. Rolety zaciemniające blokują promienie całkowicie, dzięki czemu pokój staje się odcięty od światła słonecznego, co świetnie sprawdza się latem. Odpowiednie dopasowanie modelu do swoich preferencji pozwoli na komfortowe spędzanie czasu na każdym poddaszu.