piksel
kategorie
Home O firmie Konfigurator Zamów próbki Pomiar Montaż Regulamin Blog Kontakt

Rolety do okien dachowych Dakstra

Okna dachowe dostarczają do pomieszczeń ogromnej ilości światła dziennego, jednak aby ich funkcjonalność nie przerodziła się w dyskomfort, warto wyposażyć otwory połaciowe w wysokiej jakości rolety do okien dachowych Dakstra. Stylowe, nowoczesne, gwarantujące komfort termiczny oraz prywatność we wnętrzu rolety i plisy do okien dachowych sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Plisy do okien dachowych - szeroki wybór, wysoka jakość

Nowoczesne plisy do okien dachowych Dakstra dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, uwzględniających zarówno odcień tkaniny, jak i elementów, wykonanych z tworzywa, wieńczących efekt. Efektowne plisy znakomicie prezentują się w oknach dachowych, zachwycając niezawodnością oraz funkcjonalnością. Efektowne przesłony połaciowe dostępne są w rodzajach tkanin, odpowiadających zróżnicowanym potrzebom użytkowników. Efektowne plisy do okien dachowych Dakstra można regulować w zakresie wysokości zarówno z góry, jak i z dołu. Dzięki tej opcji plisy zapewniają wyjątkową funkcjonalność. 

Rolety do okien dachowych - łatwy montaż

Rolety do okien dachowych Dakstra cechują się możliwością łatwego, bezinwazyjnego montażu. Możesz również założyć je, mocując do lister międzyszybowych lub do ramy okiennej. Dzięki zaawansowanym możliwościom oraz wysokiej klasy akcesoriom, umożliwiającym sprawny, bezproblemowy montaż zamocowanie rolety dachowej nie jest problemem. Plisy oraz rolety do okien dachowych Dakstra efektownie prezentują się bez względu na sposób mocowania. Wybierz rozwiązanie, które spełnia Twoje wymagania i dopasuj wymiary rolety według instrukcji, dostępnej na naszej stronie. Stylowe rolety do okien dachowych Dakstra? Wybieraj spośród tkanin półtransparentnych, podgumowanych, zaciemniających. Każda z nich może prezentowa ć się w Twoich oknach znakomicie. Plisy do okien dachowych pięknie podkreślają nowoczesny styl wystroju pomieszczenia, pasując jednocześnie do sypialni, pokoju dziecięcego, młodzieżowego, łazienki oraz gabinetu. Doskonale sprawdzają się również w budynkach letniskowych.