piksel
kategorie
Home O firmie Konfigurator Zamów próbki Pomiar Montaż Regulamin Blog Kontakt

Rolety plisowane na wymiar

Rolety plisowane Łódź to komfortowy i nowoczesny sposób na zakrycie przestrzeni przeznaczony dla okien o nadmiernym nasłonecznieniu, niezależnie od ich rodzaju i specyfikacji. Dodatkowo pełnią one nie tylko funkcje użytkowe, ale również i dekoracyjne skutecznie chroniąc nasze przestrzenie przed dostępem słońca czy niepowołanym wzrokiem osób trzecich. Roleta plisowana to również doskonały sposób na izolację termiczną, która w odpowiedni sposób chroni przestrzenie również przed uciekaniem ciepła z pomieszczeń. Dlatego też jest to obecnie najmodniejszy rodzaj rolet okiennych szeroko stosowanych w wielu aranżacjach wnętrz.

Rolety plisowane na wymiar- dopasuj idealny model do swojego wnętrza

Plisowana roleta poza wysoka funkcjonalnością i estetyką ma jeszcze jedną wyjątkową zaletę, jaką jest jej nietypowa konstrukcja. Od alternatywnych rodzajów rolet różni się między innymi brakiem rur nawijających roletę, a jej sposób działania w zasadzie opiera się na listwach budujących wokół siebie materiał rolety, składając go -jak sama nazwa wskazuje- w harmonijkę. Rolety plisowane Poznań w zależności od wybranych rozwiązań, mogą poruszać się zarówno w jednokierunkowo lub dwukierunkowo. To pozwala na wygodne zasłonięcie okna lub jego fragmentu bez całkowitego odcięcia światła. Możliwość dowolnej regulacji z pewnością pomoże rozwiązać problem z nadmiernym nasłonecznieniem przestrzeni domowej. To bardzo wygodne rozwiązanie dla zaaranżowania przestrzeni okiennych. 

Rolety plisowane- cena

Roleta plisowana cena za tego typu produkty wbrew pozorom niewiele różni się od cen innych rodzajów rolet. To funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, które zdecydowanie docenisz w swojej przestrzeni domowej. Ceny rolet plisowanych są bardzo atrakcyjne dla klientów, dzięki czemu bez przeszkód decydują się oni na zakup właśnie tego modelu. Znajdziemy je w wielu modnych aranżacjach wnętrz, dzięki czemu doskonale wpasują się w najmodniejsze style wnętrzarskie. Warto wybrać te niebanalne dodatki również do swojego domu lub mieszkania.